Сьогодні ми провели акцію «Заповідник корупції ім.Кличка». Ми зібрали інформацію про поплічників мера, стосовно яких відкриті кримінальні провадження. Серед них є і друзі Кличка, його заступники, керівники комунальних підприємств, депутати та інші чинні чи колишні чиновники. Їх об’єднує те, що всі вони працювали у міській владі в період останніх 5 років і всі вони підозрюються у корупції. Відповідальність за більшість з них несе особисто Віталій Кличко. Це його «пташенята».
 
На жаль, більшість справ по цим топ-корупціонерам затягуються. Правоохоронці не квапляться з розслідуванням та притягненням до відповідальності. Хоча це стосується не тільки цих людей. Найголовніша проблема і питання, як взагалі ці люди опинилися на посадах? І чому навіть після відкриття карних справ їх не було звільнено? Тобто мерія, навіть після очевидних корупційних фактів – захищає своїх. І це найгірший висновок, який взагалі може бути. Це кругова порука. Ніхто не буде прибирати «курку» яка несе золоті яйця. Отже вихід тільки один – змінити керівника, який цю корупційну піраміду очолює та покриває.
 
Тільки цей крок дозволить знищити заповідник корупції, інакше паразити будуть розмножуватися та поширюватися! Ми, партія Екологічна Альтернатива, ведемо до Київради людей з незаплямованою репутацією, які готові працювати чесно та відповідально!