Єгор Фірсов – голова Держекоінспекції України (2019-2020), народний депутат 7 та 8 скликань

Народився у Донецьку. У 2014 році закінчив економіко-правовий факультет (нині юридичний) Донецького національного університету за спеціальністю «Правознавство» з відзнакою.

24 квітня 2012 року прийняв присягу в якості народного депутата Верховної Ради VII скликання У цьому скликанні був членом Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики.

У VIII скликанні став членом Комітету Верховної Ради з питань євроінтеграції. Автор законопроекту «Про про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері охорони природи, використання природних ресурсів, охорони культурної спадщини».

У листопаді 2019 року був призначений т.в.о. Голови Державної екологічної інспекції

На посаді Фірсов запам’ятався гучним штрафом для компанії Ахметова – Гірничо-металургійна група “Метінвест” заплатила 10 мільйонів гривень компенсації за екологічну шкоду, які були нараховані після перевірки “Маріупольського металургійного комбінату ім.Ілліча”. Вперше за всю історію існування інспекції, ММК виплатив таку суму за порушення природоохоронного законодавства.  

Працюючи в Екоінспекції, Єгор Фірсов звільнив 80% старого керівництва, пояснюючи це тим, що співробітники були нерезультативними і корумпованими.

Під час роботи в Держекоінспекції брав активну участь у розробці Законопроекту «Про державний екологічний контроль» №3091.

Нещодавно заявив про намір балотуватися у мери Києва.

Промышленная стиральная машина на 25 кг https://rubin.clovis.com.ua