26 вересня у Києві відбудеться черговий марш за клімат! Це саме той випадок, коли варто перенести всі справи, відкласти дедлайни та прийти на марш. Весь світ, і Україна зокрема – потребує порятунку. Зміни клімату мають катастрофічні наслідки і про це сьогодні говорить кожен, це новий виклик для нашого покоління. І саме ми маємо виправляти ситуацію, адже нам і нашим дітям жити у нових умовах.

Якщо ти досі вагаєшся і не вирішив йти чи ні, то ми спробуємо переконати і навести декілька аргументів:

  1. Клімат – це важливо! Температура планети підвищується надвисокими темпами, як наслідок – аномальна спека, підвищення рівня океану, надзвичайні пожежі, буревії та урагани, дощі та повені. Про все це ми чуємо ледь не щодня. Все це забирає життя людей та знищує сталі природні цикли. І все це є результатом підвищення температури на декілька градусів.
  2. Ти не зможеш залишитися осторонь! Зміни клімату не визнають кордонів, Україна вже зазнає негативного і небезпечного впливу. Ми вже побачили нищівні повені на заході, спробували на смак піску із Сахари, ковтнули диму від пожеж, відчули, що таке 40℃ спека протягом тижнів і в багатьох містах зіштовхнулися із підтоплюванням. Якщо нічого не робити – то всі ці явища лише погіршаться!
  3. Шанси на стабілізацію зменшуються, але вони є! Вчені визнають, що їх прогнози виявилися занадто оптимістичним і зміни клімату відбуваються скоріше ніж нам того б хотілося. Але спинити потепління все ще можливо, все в руках людства. Ми можемо зменшити викиди парникових газів, відмовитись від брудної енергетики, ми можемо ставитися заощадливо до Планети – не смітити, обирати екологічний транспорт і захищати довкілля! І це не пусті гасла, в України має бути свій план адаптації та порятунку, а ми, як країна, маємо зробити свій внесок у збереження довкілля.

Це саме той випадок, коли кожен може відчути себе супер-героєм, адже майбутнє світу залежить від кожного з нас. Разом ми зможемо привернути увагу до проблем зміни клімату, разом ми зможемо змінити політику, разом ми зможемо захистити наші домівки та наших дітей! Не треба вагатися, приходьте на кліматичний марш 2021, ставайте на порятунок Землі!

Час: 12:00
Місце збору: Михайлівська площа