Народився і проживає в Києві. Закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України з напрямку агрономія.

2017 заснував та керівник громадської організації “Точка опори ЮА”, яка опікується захистом прав людини.

Координатор проєкту “Український індекс корпоративної рівності” – це національне дослідження корпоративних політик, правил та практик приватних компаній щодо підтримки рівності і різноманітності та заборони дискримінації на робочому місці. А також серія заходів для бізнесу, щодо запровадження політики недискримінації на робочому місці.

Член Наглядової ради проєкту “Нові лідери” (2019 – дотепер)

Експерт з захисту прав людини, а також Цілей Сталого Розвитку ООН. Співавтор звіту про виконання Україною Цілей Сталого Розвитку, який презентований на Саміті з Цілей Сталого Розвитку (Нью-Йорк, липень 2019). Звіт в PDF.

Учасник програми з лідерства “Відкритий світ“. Програма була заснована Конгресом США в 1999 році з ініціативи двох видатних учених і суспільно-політичних діячів Росії та США: академіка Дмитра Сергійовича Лихачова та директора Бібліотеки Конгресу США др-а Джеймса Біллінгтона. В 2003 році програма була поширена на Україну.

Учасник руху “Ми Європейці“, ініціатив з перейменування бульвару Вацлава Гавела та відновлення кінотеатру “Жовтень”.

Учасник проєкту Карлоса Мотта. Робота «Патріоти. Громадяни. Коханці…» (2015) була задумана під час бесіди з українським журналістом Максимом Іванухою. Вона складається з десяти актуальних інтерв’ю з представниками українського правозахисного руху та демонструвалась у PinchukArtCenter.