Єдиним парком на Осокорках-Позняках є невеличкий сквер біля метро Позняки. А також захаращена територія, яка простягається від вулиці Колекторної на 700-1000 метрів вглиб в бік озер Небреж, Мартишів, Тягле. Туди звозять купи сміття недобросовісні перевізники.

Команда Екологічної Альтернативи вирішила не лише прибрати, але й відсортувати зібране сміття. Пластик до пластику, скло до скла, папір – до паперу. Відсортоване сміття відвеземо на сортувальну станцію, де воно вже стане вторинним ресурсом!

Чому зелені зони настільки важливі для Дарницького району?

Позняки-Осокорки – це густонаселені райони, жителі яких страждають від стихійних забудов та концентрації забруднювачів повітря. Дарницька ТЕЦ та її токсичний золовідвал, сміттєспалювальний завод «Енергія», Бортницька станція аерації – перетворюють Дарницький район у непридатне для життя місце. Згідно екологічному паспорту Дарницького району, повітря там має гірші результати за показниками СО і NO2, які в 2 рази перевищують допустимий рівень.

Друзі, нам не завадить ваша допомога у прибиранні, адже об’єми сміття там вражаючі. Тому закликаємо провести вихідний із користю та долучитися до масштабної толоки. Ми будемо вам дуже раді!)

Місце зустрічі: вул. Софії Русової 1 А ( орієнтир – NOVUS)Дата: 22 травня (субота)

Час: 11:00

Телефон контактної особи: 0934320023 (Анастасія) 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *