Екологічна Альтернатива розпочинає проєкт «(Не)Питна вода», покликаний розібратися, яка ж вода тече у нас з-під кранів. Чи безпечно її пити та чи відповідає вона європейським нормам. Багато хто купує бутильовану воду, але більшість населення все ж вживає воду, яку постачають міські водоканали.

На хімічноті властивості питної води, а відповідно і на наше здоров’я, впливає безліч факторів, в тому числі і стан очисних систем, які в більшості містах України знаходяться у плачевному стані. Якість питної води в містах залежить від її загальної твердості, мінералізації, вмісту кисню, магнію, заліза, сульфатів та ін. Іноді разом із водою ми ризикуємо отримати всю «таблицю Менделєєва» та опинитися на лікарняному ліжку.

Щоб запобігти плачевному результату після вживання питної води та не нашкодити власному організму, важливо перевіряти хімічний склад води, який часто не відповідає навіть застарілим українським нормам.

Розпочнемо ми нашу ревізію із Києва. Візьмемо проби води у різних районах міста і будемо публікувати тут результати лабораторного аналізу. Щоб влада звернула увагу на це питання та нарешті розпочала процес модернізації водоканалів, будемо вдячні за розповсюдження інформації та за репости!

Якщо ви хочете приєднатися до нашої акції, пишіть нам у приватні повідомлення, розповімо що треба робити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *