Тварини не можуть себе захистити, тому на їх порятунок маємо ставати ми!
 
Нинішні лідери ЕкоАльтернативи ще минулого року зупинили розгляд антигуманного проєкту закону №0897, який дозволив би проводити експерименти над живими істотами ледь не будь-якому охочому підприємцю чи організації.
 
Документ мав на меті скасувати необхідність дозволу Міносвіти на здійснення експериментів над тваринами. При цьому не передбачав контролю та відповідальності.
 
Під шумок початку сесії Парламенту і Дня знань, 0897 раптово знову з’явився у порядку денному. Дякуємо всім небайдужим, хто прийшов на нашу акцію під Верховною Радою та привернув увагу суспільства, ЗМІ та депутатів.
 
Живодери бояться публічності, як вампіри світла. Тому після розголосу тільки у сімох народних депутатів піднялася рука проголосувати «за» і законопроєкт був із тріском провалений!
 
Екологічна Альтернатива наголошує, що директиви ЄС впроваджують принцип мінімізації використання тварин для експериментів та заміщення таких експериментів альтернативними методиками. Україна має рухатися до європейських практик гуманного ставлення до тварин!
 

ПЕРЕМОГА НАД ЖИВОДЕРСЬКИМ ЛОБІТварини не можуть себе захистити, тому на їх порятунок маємо ставати ми!Нинішні лідери ЕкоАльтернативи ще минулого року зупинили розгляд антигуманного проєкту закону №0897, який дозволив би проводити експерименти над живими істотами ледь не будь-якому охочому підприємцю чи організації. Документ мав на меті скасувати необхідність дозволу Міносвіти на здійснення експериментів над тваринами. При цьому не передбачав контролю та відповідальності.Під шумок початку сесії Парламенту і Дня знань, 0897 раптово знову з’явився у порядку денному. Дякуємо всім небайдужим, хто прийшов на нашу акцію під Верховною Радою та привернув увагу суспільства, ЗМІ та депутатів. Живодери бояться публічності, як вампіри світла. Тому після розголосу тільки у сімох народних депутатів піднялася рука проголосувати «за» і законопроєкт був із тріском провалений! Екологічна Альтернатива наголошує, що директиви ЄС впроваджують принцип мінімізації використання тварин для експериментів та заміщення таких експериментів альтернативними методиками. Україна має рухатися до європейських практик гуманного ставлення до тварин!

Опубліковано Єгором Фірсовим Середа, 2 вересня 2020 р.