Балотується до Київської міської ради по Шевченківському району під номером 4 з партією «Екологічна альтернатива»

Народився та вчився у Києві.

Має дві вищі освіти юриста та економіста. 

Кандидат в майстри спорту з бойових мистецтв.

Науковець – винахідник міжнародного рівня, який розробив найпростіший, найдешевший та швидко реалізуючий проект. Який може вирішити глобальну екологічну проблему зі сміттям ТПВ, промислових відходів та будівельного сміття! І при цьому його переробити в екологічно чистий будівельний матеріал, який буде альтернативою природнім копалинам! Будівництво доріг з такого матеріалу обійдеться бюджету України в 20 разів дешевше ніж зараз, а гарантія на такі дороги складатиме не менше 500 років. Завдяки цій технологій можно звільнити усю територію України від сміття. 

Лаурят Міжнародного рейтингового агентства та Европейської Асоціації Розвитку Бізнесу за значні досягнення в професійній кар’єрі та громадській діяльності, етичності, благородства та боротьбу за Екологію та здоров’я нації України та усього світу.  Визнаний як активний і зразковий чоловік, що має помітний вплив на формування суспільної думки, економіки і ділової культури в Києві та Київський області в 2020 році. 

Занесений в літопис сучасної української історії як видатний чоловік Київщини 2020 року. Входить в ТОП-100 Видатних чоловіків Київщини 2020.