Єгор Фірсов

Єгор Фірсов – голова Держекоінспекції України (2019-2020), народний депутат 7 та 8 скликань

Народився у Донецьку. У 2014 році закінчив економіко-правовий факультет (нині юридичний) Донецького національного університету за спеціальністю «Правознавство» з відзнакою.

Детальніше

Денис Казанський

Денис Казанський – український блогер, журналіст та політичний оглядач. 

Автор книги «Чорна лихоманка» про нелегальний видобуток вугілля на Донбасі. Став відомим за критику Партії Регіонів та висвітлення реалій Донеччини.

Денис Казанський народився 10 лютого 1984 року в м. Донецьк.

Детальніше

Павло Вишебаба

Павло Вишебаба – Голова ГО Єдина Планета, координатор кампанії ХутроOFF. Засновник першого веганського кафе в Україні

Павло Вишебаба народився у Краматорську, закінчив Маріупольський державний університет з відзнакою за спеціальністю Журналістика. З етичних та екологічних причин став вегетаріанцем, а згодом веганом. 

Детальніше

Сергій Волков

Сергій Волков – екс-голова Держекоінспекції Столичного округу, громадський діяч, експерт з охорони довкілля.

Сергій Волков народився у Києві. Закінчив Київський Національний Транспортний університет за спеціальністю Екологія та охорона навколишнього середовища.

Детальніше

Андрій Помазанов

Андрій Помазанов – народний депутат 8 скликання, автор Законопроекту № 10019 «Про заборону виробництва хутрових виробів на території України»

Андрій Помазанов народився на сході України у сім’ї звичайних робітників. У листопаді 2014 року був обраний народним депутатом України. 

Детальніше

Катерина Сорока

Катерина Сорока – юрист, співзасновниця ГО Єдина Планета, зоозахисниця

Народилася в м. Миколаїв. Проживає в Києві з 2000 року. Закінчила юридичний факультет одного із українських університетів. В 2012 отримала ступінь магістра права в Лідському університеті (University of Leeds, UK) за спеціальністю European and International Business Law.

Детальніше

Юлія Петренко

Громадська діячка, зоозахисниця, співорганізаторка Міжнародного маршу за права тварин, одна з лідерів зоозахисного руху України, творець Благодійного фонду “Маленькі серця”, ініціатор в найбільшій волонтерської команді України “Хвостатий четвер”.

Детальніше

Олена Фатєєва

Громадська активістка, захисниця урочища Горбачиха та успішний дизайнер. Неодноразова переможниця міжнародних конкурсів дизайну та інтер’єру. У 2019 році вона перемогла у номінації за кращий проект для суспільно-адміністративних будівель.

Детальніше