Андрій Помазанов – народний депутат 8 скликання, автор Законопроекту № 10019 «Про заборону виробництва хутрових виробів на території України»

Андрій Помазанов народився на сході України у сім’ї звичайних робітників. У листопаді 2014 року був обраний народним депутатом України. Протягом роботи парламенту 8-го скликання самовіддано працював у Комітеті ВРУ з питань правової політики та правосуддя, де очолював підкомітет з питань діяльності адвокатури і правової допомоги громадянам.

Результатами парламентської діяльності стали десятки ухвалених законодавчих актів, направлених на захист прав людини та, передусім, захист прав дітей. Розроблений у співпраці з зоозахисними та природоохоронними громадськими організаціями законопроект № 10019 «Про заборону виробництва хутрових виробів на території України» підтримало більше 50 народних депутатів різних фракцій і груп, але для його ухвалення не вистачило політичної волі тодішнього керівництва парламенту та держави.

Як батько двох дітей, маю чітке усвідомлення необхідності побудови якісно іншого майбутнього країни, в якому людина буде жити в гармонії з природою, а влада (як місцева, так і центральна) створюватиме умови для розвитку особи та відновлення втраченого екологічного потенціалу.