Київ сьогодні не може претендувати на звання європейської столиці за цілою низкою причин. І одна з основних, якщо не головна – це стан екології. В межах міста, як і раніше, працюють брудні, небезпечні підприємства, кількість стихійних звалищ продовжує зростати щодня, водні ресурси кинуті напризволяще підприємствам-забруднювачам, а про чисту воду з-під крану годі й мріяти.

Природозахисники, зоозахисники, урбаністи, журналісти та просто небайдужі кияни прийняли рішення брати участь у місцевих виборах і йти в Київську міську раду. Для цього ми об’єдналися в партію Екологічна Альтернатива.

Мотив цього рішення дуже простий – жодна політична сила України сьогодні не пропонує чіткого вирішення екологічних проблем. На слуху що завгодно – тарифи, продаж землі, соросята, але тільки не проблеми стану навколишнього середовища, які, насправді, стосуються кожного з нас.

Екологічна Альтернатива – це не черговий одноразовий проект під вибори і не імітація. В нашій команді дійсно справжні екологи та активісти, люди, добре впізнавані і авторитетні в своєму середовищі. І ми розраховуємо досягти результату не за рахунок валу реклами, а за рахунок роботи з людьми. Кожен з нас готовий йти до киян, зустрічатися і пояснювати наші цілі і завдання.

Ми віримо в успіх, оскільки ми виступаємо з актуальним питанням і пропонуємо рішення проблем, з якими сьогодні стикаються сотні тисяч киян.